Рекламна площа в ПС «Венето-Sport»

Новини

Палац спорту «Венето-Sport» - це не просто територія для занять спортом, це ціле життя! Тут можна провести цілий день, присвятивши його різним активностей. Приходьте з батьками і дітьми, друзями та коханими - знайдеться розвага для кожного!

Ми пропонуємо:

  • тренажерний зал і тренерів від фітнес-клубу M-GYM
  • оренду двох великих ігрових залів з трибунами і без (криті спортивні арени);
  • додаткові послуги у вигляді сауни, масажу, солярію та ін.(Докладніше тут);
  • кафе з прохолодними і гарячими напоями, смачною їжею і привітним персоналом;
  • індивідуальний підхід і високі рівень сервісу.

Якщо вам потрібна оренда залу погодинно в Києві, то це до нас. Якщо ви хочете знімати кліпи, рекламні ролики, епізоди фільмів і серіалів, провести корпоративний захід, тімбілдінг, конференцію, то це до нас. Якщо необхідний спортивний зал в оренду з високими стелями (до 12 м), то це до нас. Ми готові надати вам будь-який простір на будь-який час. А щоб ви не нудьгували, чекаючи черги або друзів, пропонуємо почитати новини зі світу спорту та розваг.

Інформація про вартість оренди залів, індивідуальних і групових занять, про знижки і різні послуги знаходиться в розділі «Ціни» .

ПС «Венето-Sport» - це сучасне простір для вашого дозвілля. Розташований він у Солом'янському районі Києва (масив Відрадний). Штат укомплектований професіоналами своєї справи (адміністратори, тренери, менеджери та ін.), Які допоможуть вам в будь-який час і дадуть відповідь на питання. Від вас вимагається лише гарний настрій і дотримання правил поведінки.

Зв'яжіться з нами будь-яким зручним способом (див. Розділ «Контакти» ), щоб записатися на заняття, масаж, в сауну або дізнатися подробиці про оренду спортзалу. Ми чекаємо вас!